TeoMotors

Odświeżenie wizerunku TeoMotors

20-letnie doświadczenie, dorobek ponad 10 000 napraw i sukcesy w tuningu mechanicznym samochodów wyścigowych, są dopiero wprowadzeniem do TeoMotors. Pozycja lidera na polskim rynku, to przede wszystkim zasługa Teodora Myszkowskiego, który swoją pasę i wiedzę przelał na jeden z najnowocześniejszych serwisów automatycznych skrzyń biegów.

Przyszedł moment, w którym tak samo dobrze jak o swoich Klientów, warto zadbać o siebie i to zadanie powierzono właśnie nam.

Opracowanie sloganu

dla marki TeoMotors

Firma posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu skrzyń biegów do wyczynowych samochodów, wprowadza własne, autorskie rozwiązania i eliminuje słabe punkty fabrycznych konstrukcji. Innymi słowy zmienia skrzynie biegów na lepsze, a co może zrobić Klient? Może oddać samochód w ręce specjalistów i zmienić bieg na lepszy.

Zmień bieg na lepszy

Odświeżenie wizerunku TeoMotors

Przygotowaliśmy również lokalizację hasła na rynki anglojęzyczne.

Shift to improve

Lifting logo

Naszym zadaniem było delikatne odświeżenie logo. Zmiany miały skupić się wyłącznie na poprawieniu wymiarowania znaku i wprowadzeniu dodatkowego elementu – przekładni planetarnej. Przygotowując lifting dodaliśmy trochę dynamiki, nawiązując do rozwoju firmy w kierunku Tuningu i Sportu.

Odświeżenie wizerunku TeoMotors

Architektura informacji

Opracowaliśmy architekturę informacji strony internetowej i katalogu produktów. W ścisłej współpracy z Teodorem Myszkowskim przygotowaliśmy treści dla strony wizerunkowej.

Odświeżenie wizerunku TeoMotors

Serwis internetowy

Wysokiej jakości materiały, lśniące części, dbałość o najmniejszy szczegół to przekaz, który chcieliśmy zawrzeć w szacie graficznej strony internetowej. Dodaliśmy do tego odrobinę tuningu, sportu i tak powstał kompletny serwis.

Strona internetowa TeoMotors
Strona internetowa TeoMotorsStrona internetowa TeoMotors

TeoMotors

Odświeżenie wizerunku TeoMotors
2013
Klient

TeoMotors

Zakres usług

architektura informacji, druki firmowe, katalog produktów, lifting logo, logo, materiały reklamowe, slogan firmowy, strona internetowa,

Zobacz inne realizacje

Identyfikacja marki dla dystrybutora oświetlenia Philips

Philight

Identyfikacja produktu dla psich przysmaków

Dr Bone

Identyfikacja marki dla fabryki wyrobów stalowych

Stener