Agencja brandingowa

Wierzymy, że każda marka ma potencjał, wystarczy go wydobyć. Identyfikujemy i eksponujemy cechy, które składają się na prawdziwe piękno marki.

Pokazujemy to, czego nie dostrzegają inni!

Tinssen to agencja, która działa.

Wprowadzając małe zmiany osiągamy duże efekty, gloryfikując jakość wpływamy na liczbę klientów, realizując jeden projekt osiągamy wiele celów. Wielkość agencji brandingowej mierzona jest w sukcesach jej klientów, dlatego nie mamy kompleksów w tworzeniu marek, które przerosną nas samych.

Ponad 10 lat doświadczenia

W roku 2016 sformalizowaliśmy udany związek pomiędzy agencją brandingową Brand Relations i studiem projektowo graficznym Kurka Design. W efekcie połączenia obu firm powstał Tinssen.

Chronimy Twoje informacje

Znamy wartość informacji w realiach dzisiejszej gospodarki, wiemy jak się z nimi bezpiecznie obchodzić i w jaki sposób je wykorzystać.

To marka jest gwiazdą wieczoru, my dbamy o odpowiednią oprawę.

Nie jesteśmy ukierunkowani na nagrody, samorealizację czy prezentację portfolio. Gdy pracujemy dla naszych Klientów działamy zgodnie ze strategią i ideą marki.

Jesteśmy normalni, a przynajmniej tak nam się wydaje

Nie istotna jest dla nas wielkość firmy i budżetu, tym bardziej branża. Nie działamy według sztywno określonych reguł, dostosowujemy rozwiązania do sytuacji i możliwości. Lubimy wyzwania i bez wyjątku zawsze dajemy z siebie wszystko.

W Tinssen wierzymy, że wszystko co wygenerujemy do świata prędzej czy później do nas wróci, a pasja i zapał, które towarzyszą powstawaniu projektów, przełożą się na równie pozytywne odczucia odbiorców. Dzięki temu mamy pewność, że przekaz dotrze do ich świadomości w obranym przez nas kształcie.

Wierzymy, że każda firma może stać się silną marką

Trzeba jej tylko trochę pomóc.

Analiza

Bardzo często obraz sytuacji widziany z perspektywy firmy jest niekompletny. Przeprowadzamy własne analizy, a następnie zebrane wnioski konfrontujemy z faktycznym stanem rzeczy.

Zaangażowanie

Wiemy, że kluczem do sukcesu jest wzajemne zaufanie i zrozumienie projektu. Pilnie studiujemy dokumentacje, czerpiemy wiedzę od ekspertów, poznajemy reguły panujące na rynku wybranej branży i specyfikę firmy lub projektu.

Strategia

Działanie bez planu jest nieefektywne. Określamy tożsamość marki, zakładamy co ma reprezentować i do których segmentów rynku ma trafić. Efektem jest plan przeniesienia tożsamości
na płaszczyznę wizerunku marki.

Design

Dobry wygląd to nie wszystko. Łączymy funkcję czystego, przejrzystego i łatwego w interpretacji przekazu z kreatywnością, estetyką i odrobiną sztuki. Układamy w logiczną i spójną całość ogół symboli, zachowań i przekazów.

Tworzenie

To etap, w którym strategia spotyka się z designem w celu zmaterializowania marki. Staje się ona widoczna, namacalna i interaktywna. Wybieramy narzędzia i środki komunikacji najbardziej odpowiadające specyfice projektu.

Działanie

Moment, w którym marka ujrzy światło dzienne nie jest zwieńczeniem prac, a jedynie etapu inkubacji. To dopiero początek – branding to proces ciągły, poddawany stale analizie i weryfikacji.