Strona internetowa dla Shieltec

Strona internetowa dla Shieltec

Shieltec to zespół specjalistów zajmujących się wyposażaniem placówek medycznych diagnostyki obrazowej. Zlokalizowana w Wielkiej Brytanii firma zajmuje się kompleksową budową i serwisem klatek Faradaya oraz osłon antyradiacyjnych. Jest również producentem niemagnetycznego wyposażenia przeznaczonego do pracy w pomieszczeniach MRI.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej składającej się z jednej podstrony (tzw. one page). Poziom trudności zwiększał się wraz z kolejnymi partiami materiałów, które mieliśmy zawrzeć w serwisie. Projekt był wyzwaniem ze względu na wyjątkowy zakres działalności Shieltec.

Strona internetowa

Shieltec w swoich realizacjach przykłada duża wagę do jakości i estetyki budowanych pomieszczeń. Chcieliśmy, by użytkownicy strony zetknęli się z tymi atutami już na etapie przeglądania strony, dlatego odwzorowaliśmy je w projekcie strony internetowej. Do oznaczenia sekcji i wyróżnienia elementów posłużyliśmy się kolorystyką identyfikacji i czerwonym symbolem osłony.

Zobacz, co jeszcze zrobiliśmy dla tej marki