Strona internetowa dla Finzen

Strona internetowa dla Finzen

FM Invest to specjaliści z sektora bankowego. Opierają się na twardych danych. "Kalkulator nie kłamie" to motto, które ma potwierdzać fachowość usług i trafność decyzji. Od ponad 8 lat wspierają biznes i klientów indywidualnych w pozyskiwaniu kapitału i optymalizacji struktury finansowania.

Jak w przypadku większości nowych marek, które budują strony internetowe w oparciu o realny feedback, wybór padł na narzędzie składające się z jednej podstrony (tzw. one page) z opcją dalszej rozbudowy. Istotne było przedstawienie atutów marki Finzen – doświadczenia i stałej kadry.

Strona internetowa

Zwróciliśmy uwagę na bardzo duże rotacje w branży doradztwa finansowego, gdzie opiekun klienta zmienia się kilkukrotnie w ciągu roku, a młody wiek konsultantów sprawił, że branża charakteryzuje się coraz mniejszym zaufaniem społeczeństwa. Dlatego na główne zdjęcie strony wybraliśmy doświadczonego doradcę, który widzi po drugiej stronie człowieka i jego potrzeby, a nie tabelkę z prowizją.

Architektura informacji

Tworząc architekturę informacji strony internetowej jasno skomunikowaliśmy informacje, które najczęściej były poruszane na spotkaniach – atuty współpracy, sposób działania i wynagrodzenie.

Skosy wykorzystaliśmy nie tylko do oddzielenia poszczególnych sekcji, ale również do wyeksponowania CTA wyróżniając je teksturą złota.

Sukcesy naszych klientów

W trakcie rozwoju strony przygotowaliśmy nowe działy. Sukcesy naszych klientów – to dział prezentujący studium przypadków, jak przystało na Finzen, korzyści przedstawione zostały w postaci twardych danych – w tabelach.

Wynajem długoterminowy

Z kolei wynajem długoterminowy to podstrona, która wyjaśnia odbiorcy, na czym polega ta usługa, pokazuje przykłady wdrożeń oraz wskazuje różnice pomiędzy nią a leasingiem. Dodatkowo podstrona pełni funkcję landing page dla kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.

Media społecznościowe

Dla grafik publikowanych w mediach społecznościowych przygotowaliśmy indywidualny layout, który dzięki charakterystycznemu motywowi pozwala odróżnić się w kanale postów i ułatwia identyfikację treści publikowanych przez Finzen.