Opracowanie nazwy dla dystrybutora oświetlenia Philips

Zakres usług: opracowanie nazwy

Opracowanie nazwy dla dystrybutora oświetlenia Philips

Nasz klient, jeden z oficjalnych dystrybutorów oświetlenia Philips, zlecił przygotowanie identyfikacji marki świadczącej usługi sprzedaży detalicznej poprzez sklep internetowy, a także profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru i montażu profesjonalnego oświetlenia.

Jak wyróżnić dystrybutora tak znanej marki, na tak zatłoczonym rynku? Zrobić to inaczej.

Projekt nazwy dla dystrybutora oświetlenia

Stanęliśmy przed trudnym zadaniem zaprojektowania nazwy, która z jednej strony będzie nawiązywała do oświetlenia Philips, a z drugiej stworzy własną, autonomiczną markę.

Philips

Philips – Holenderski koncern, którego działalność skupia się na dostarczaniu nowych technologii w dziedzinie opieki medycznej i oświetlenia. Ponad 120 lat temu została wyprodukowana pierwsza żarówka firmy Philips.

Light

Light z ang. światło, lampa, źródło światła.

Philight

Realizacja została wykonana przez firmy Brand Relations, Dimention, Ocean Deutschland i Ocean Studio działających wspólnie pod nazwą Ocean Europe. Zarówno firma Dimention, jak i Ocean Deutschland zrzekły się praw autorskich do realizacji na rzecz Brand Relations, pozostawiając firmy Brand Relations i Ocean Studio jako jedynych współautorów realizacji. Marka Brand Relations od lutego 2016 r. należy do spółki Tinssen.

Zobacz, co jeszcze zrobiliśmy dla tej marki