Opracowanie nazwy dla marki okien klasy premium

Solecka Fabryka Okien Sożal to przedsiębiorstwo z 25-letnią historią produkcji stolarki okiennej. Wyspecjalizowany zakład, zaawansowany park technologiczny, sprawdzone materiały i najwyższej jakości komponenty to doskonała recepta na produkt klasy premium.

Fabryka Sożal wyznaczyła nam zadanie opracowania identyfikacji nowej marki, która pokaże prawdziwe walory okien i będzie rozpoznawalna jako premium.

Projekt nazwy dla marki okien klasy premium

Projektując nową nazwę zależało nam na uchwyceniu wyjątkowego podejścia do produkcji okien – drobiazgowości, dążenia do doskonałości i pietyzmu. Łącząc to podejście z jakością otrzymaliśmy nazwę Quelta.

Quality

z ang. Jakość – dla jednych jest odpowiednikiem piękna czy delikatności, dla innych jakość jest pewnym stopniem doskonałości, zgodności z modelem, wzorcem lub wymaganiami. Jakość to również zadowolenie Klienta, zaspokojenie jego określonych potrzeb.

Cultivate

z ang. Kultywować – rozwijać coś z zamiłowaniem, odnosić się do czegoś z pietyzmem, otaczać troską, pielęgnować, popierać.

Quelta

Hasło reklamowe

Kolejnym etapem było przygotowanie hasła dla kampanii promocyjnej i materiałów reklamowych. Skupiliśmy się na wzmocnieniu przekazu jakości i wskazaniu głównej przewagi konkurencyjnej okien Quelta – ich wnętrza.

Zobacz, co jeszcze zrobiliśmy dla tej marki